159

Більше 26 мільйонів користувачів змінили фото свого профілю у Facebook на честь легалізації одностатевих шлюбів у США


Будь-який користувач соціальної мережі Facebook може підтвердити, що в ці вихідні побачити веселку по всій соціальній мережі Facebook було просто. На честь «Місяця Гордості ЛҐБТ» і у зв'язку з рішенням Верховного Суду про легалізацію одностатевих шлюбів Facebook розробив плагін, який дозволяє додати райдужний ефект на головне фото профілю.

Більше 26 мільйонів користувачів змінили фото свого профілю у Facebook на честь легалізації одностатевих шлюбів у США

Реакція була подібна вірусній рекламі - більше 26 мільйонів людей по всьому світу змінили фото своїх профілі у візуальну заяву підтримки та гордості ЛҐБТ. Фотографії відразу ж набрали більше половини міліардлайків і коментарів, і їх кількість продовжує зростати, повідомляє журнал Time.

Серед тих, хто долучився були й відомі особистості. Такі зірки, як Леонардо ДіКапріо (Leonardo DiCaprio) який отримав більше 1 млн. лайків, 17 тис. репостів та 22 тис. коментарів, Елізабет Бенкс (Elizabeth Banks) і Аріанна Хаффінгтон (Arianna Huffington) теж взяли участь.

До флешмобу також приєднався засновник Facebook Макр Цукерберг: 

Created with facebook.com/celebratepride

Posted by Mark Zuckerberg on Friday, June 26, 2015

Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger) відзначився виразно незабутнім зіткненням з гомофобним фанатом:

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти