806

Деніел Редкліф названий володарем найкращої 5-ї точки року


Деніел Редкліф, який запам'ятався всім як Гаррі Поттер - хлопчик, що вижив, був неочікувано обраний як володар найпомітнішої п'ятої точки серед чоловіків-знаменитостей у цьому році.

Деніел Редкліф названий володарем найкращої 5-ї точки року

Актор абсолютно зачарував журі, адже на щорічній церемонії вручення призу власникові самої найкращої з усіх сідниць він обігнав по кількості голосів Джеймі Дорнан (Jamie Dornan) з "50 відтінків сірого", не дивлячись на те, що його сідниці можна споглядати протягом набагато більшого екранного часу, повідомляє PinkNews.

Тенісист Енді Мюррей (Andy Murray) замикає трійку лідерів.

На конкурсі було відзначено, що "Дитина Гаррі Поттер давно виріс і змужнів, завдяки ролям у театрі і кіно, які наблизили його до категорії секс-символів, а почалося все зі знаменитої п'єси Equus, яка користувалася популярністю в Нью-Йорку і Лондоні, де він постав перед глядачами повністю оголеним з конем".

Редкліф знявся оголеним знову, цього разу в ґей-сцені фільму "Убий своїх улюблених" (Kill Your Darlings), де він зіграв поета Алена Гінсберга.

"Немає особливої ​​різниці, як люди закохуються, - говорить актор, - Ми висловлюємо свої почуття по-різному, але ні стать, ні ґендер тут не грають якоїсь важливої ​​ролі. Різниця в цьому питанні полягає тільки у вигляді сексу ... "

Активний прихильник прав ЛҐБТ, Редкліф жартував в минулому році про запити в Google щодо його персони. Топи пошукача видавали: Деніел Редкліф ґей, Деніел Редкліфф алкоголік, Деніел Редкліфф і його дівчина.

На це він заявив, що "якщо люди починають спекулювати на твоїй сексуальності, значить ти робиш все правильно".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти