166

Російський журналіст Познер вважає, що Росія відстає у розвитку на півстоліття


Відомий російський журналіст Володимир Познер в ефірі телеканалу "Дождь", прокоментував леґалізацію одностатевих шлюбів в США і реакцію росіян на це.

Російський журналіст Познер вважає, що Росія відстає у розвитку на півстоліття

«Це все відноситься до рівня розвитку суспільства. Ось те, що зараз в Росії, - так приблизно було в 50-х роках у Сполучених штатах. Боротьба існує давно. Росія відстає від цілого ряду інших країн років на 50. Ставити питання, як проблему суспільства, я думаю дивно. Треба ставити питання взагалі про терпимість - не треба чіпати людей і заважати їм жити, якщо вони своєю поведінкою не заважають вам жити. Поступово шляхом шкільної освіти, телебачення, кіно треба вселити людям уявлення, що кожен має право жити так, як хоче. Тільки якщо він цим не позбавляє іншу людину такої ж можливості», - розповів Познер.

На його думку, Росія - сильно відстала країна в цьому плані. І в такій нетерпимості головну роль відіграла Російська православна церква.

«Ось країна проходить через цей період. Проходить важко, але нічого не поробиш. Перескочити через рівень розвитку нікому ніколи не вдавалося. З першого класу відразу у восьмий не потрапляють», - додав він. 

Володимир Познер - кавалер Ордену Почесного легіону. 

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти