184

Навальний назвав ґеїв і фашистів Європи «уявними проблемами» Росії


Влада Росії змістила порядок денний з реальних проблем держави на події в США і в Україні, сказав російський опозиціонер Олексій Навальний в інтерв'ю Associated Press

Навальний назвав ґеїв і фашистів Європи «уявними проблемами» Росії

«Ви можете бачити, як державі вдалося змінити інформаційний порядок денний. Це все про Україну і Америку», - сказав Навальний під час передвиборної кампанії в Новосибірську.

«Важливо під час виборів говорити про реальні проблеми, а не про уявні речі, такі як фашисти і ґеї в Європі, які атакують Росію», - зазначив Навальний.

Під час поїздки до Новосибірська в червні 2015 року Навальний намагався говорити з городянами про корупцію в Росії, погані дороги, житлові проблеми, проте багато у відповідь запитували його про приєднання Криму до Росії і війну на сході України, відзначило агентство.

Відволікання уваги росіян від реальних проблем на зовнішнього ворога - це улюблена тактика президента Росії Володимира Путіна, сказав в інтерв'ю агентству політолог Дмитро Орєшкін. «Це дуже по-радянськи, коли люди обговорюють не брак м'яса в магазинах, а конфлікт між США і Росією», - зазначив Орєшкін.

Олексій Навальний під час передвиборної кампанії в Новосибірську закликав росіян взяти участь у регіональних виборах у вересні 2015 року, які опозиція розглядає як генеральну репетицію виборів до Держдуми в 2016 році. 

Джерело: snob.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти