4431

59,3% українців підтримують леґалізацію одностатевих шлюбів в Україні


Про це свідчить опитування «ФАКТІВ» на сайті та у соціальних мережах, про те, чи потрібно леґалізувати одностатеві шлюби в Україні.

59,3% українців підтримують леґалізацію одностатевих шлюбів в Україні

В опитуванні взяли участь 2 834 респонденти. У них запитали: «Чи підтримуєте леґалізацію одностатевих шлюбів?», «Так» відповіли – 1700 осіб. «Проти» – 1134. Тобто, 59,3% - за, і 40,7% проти.

Проте, за опитуванням російського Соціологічного центру ЦІМЕС лише 21% українців позитивно ставляться до всиновлення одностатевими парами дітей. У дослідженні брали участь 43 300 респондентів.

У Чехії ідею всиновлення одностатевими парами власних дітей підтримує 59% і 39% виступають "проти".

Нагадаємо, опитування проведене агентством CVVM, показало, що підтримка прав ЛҐБ в Чехії неухильно зростає в останні роки. 49% респондентів підтримали б одностатеві шлюби, тоді як 47% висловились проти цієї ідеї. 75% опитаних чехів сказали, що підтримують надання одностатевим парам права укладати зареєстровані партнерства, що діють у цій країні з 2006 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти