198

Одностатеві весілля зможуть приносити $2.6 млрд в економіку кожного американського штату


Завдяки шлюбній рівності в США, 2015 може стати найбільш економічно вигідним для великих компаній. Для таких, наприклад, як Tweet the Bride, яка організовує розкішні весільні церемонії.

Одностатеві весілля зможуть приносити $2.6 млрд в економіку кожного американського штату

Видання Обозреватель з посиланням на Huffington Post повідомляє, що Софі Пайл, засновниця Tweet the Bride (сервіс, який робить онлайн пости в Instagram і Twitter під час весіль клієнтів), з нетерпінням очікувала рішення Верховного Суду щодо легалізації одностатевих шлюбів по всій країні, що, на її думку, стало основним благом для бізнесу.

"Це рішення поліпшить ситуацію у весільній індустрії, відповідно, число людей, охочих одружитися, також збільшиться. Я цьому дуже рада", - зазначила Пайл.

Софі в цьому бізнесі вже рік. Вона створила його в штаті Вірджинія - одному з 37 штатів (включаючи Вашингтон, округ Колумбія), який визнав одностатеві шлюби до нової постанови Верховного Суду. Її клієнти не завжди живуть по сусідству, і вона часто подорожує, створюючи весільні церемонії в інших місцях. Поки Пайл організовувала тільки одне одностатеве весілля (в Данії). Але дівчина впевнена, що в недалекому майбутньому її чекає більша кількість таких заходів.

Крім очевидних переваг для весільної індустрії, шлюбна рівність може мати позитивний вплив і на економіку в цілому. Так, згідно зі звіту School of Law’s Williams Institute, за перші три роки шлюбної рівності по всій країні, надійде 184 млн доларів у вигляді податкових надходжень, з'явиться 13 058 робочих місць в США. Таким чином, економіка США може збільшитися на 2,6 млрд доларів протягом найближчих трьох років.

Нью-Йорк, легалізувавши одностатеві шлюби в 2011 році, вже отримав приємні результати від одностатевих весіль. За перший рік після прийняття Закону про шлюбну рівність Нью-Йорк підвищив свій економічний дохід на $259 млн, оскільки близько 8 200 ліцензій на шлюб було видано одностатевим парам. Понад 200 тис. гостей з різних країн приїхали, щоб бути присутнім на цих церемоніях.

Для тих, хто вже встиг попрацювати з ґей-парами, цінність одностатевих шлюбів очевидна. "Ті, хто прийняв це рішення, безсумнівно, отримають вигоду від нього", - сказав Кріс Егер, консультант з маркетингу весільної індустрії.

У 13 штатах, які раніше не визнавали шлюбну рівність до нової постанови Верховного Суду, зараз деякі власники весільного бізнесу неймовірно щасливі, що, нарешті, є можливість заробити на ґей-парах.

Раніше, компанія Nerdwallet провела дослідження та прийшла до висновку, що в результаті легалізації у всіх 50 штатах одностатевих шлюбів, загальна сума доходів економіки США у весільній індустрії складе більше $51 млрд., А одностатеві весілля зможуть приносити $2,6 млрд. в економіку кожного американського штату.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти