217

Гомофобний Мосійчук назвав Лещенка гомофілом і пригрозив йому


Народні депутати України Ігор Мосійчук ("Радикальна партія Олега Ляшка") і Сергій Лещенко ("Блок Петра Порошенка") продовжують з'ясовувати стосунки, використовуючи соціальні мережі. Цього разу Мосійчук написав пост у Фейсбуці, в якому розповів, чому він "не поважає" колишнього журналіста, який підтримує ЛҐБТ в Україні.

Гомофобний Мосійчук назвав Лещенка гомофілом і пригрозив йому

Мосійчук, який називає себе політичним в'язнем режиму Януковича, не поважає Сергія Лещенка, тому що останній під час Революції гідності перебував у США.

"По-друге, Сергій Лещенко влаштовує провокації на зразок останнього гей-параду, і являється гомофілом. Через його провокації Україна постійно потрапляє в незручне становище на міжнародній арені. Знаючи, що більше 90% українців не сприймають пропаганду сексуальних збочень, робити це може або ідіот або провокатор", - написав скандальний Мосійчук.

Нагадаємо, що колеги про фракції "БПП" Сергій Лещенко і Світлана Заліщук підтримали проведення у Києві Маршу рівності, і особисто брали у ньому участь 6 червня.

Сьогодні після виступу у ВРУ Сергія Лещенка, який розкритикував вчорашнє голосування, в тому числі партії Ляшка за реструктуризацію валютних кредитів, Мосійчук не вперше обізвав його "бородатою женщіною".

"Конфлікт почався з того, що не витримавши цинізму Лещенка, я назвав його властивим йому прізвиськом "бородата женщіна", (це влучне прізвисько дав йому мій колега Борис Філатов). До мене підскочила подруга Лещенка Світлана Заліщук, і як базарна баба почала мені погрожувати. Я просто попросив цю жіночку відійти від мене. Ховаючись за спідницями жінок, Сергій Лещенко почав погрожувати всій фракції "Радикальної партії Олега Ляшка", що напише листи у всі посольства країн Євросоюзу і нам, депутатами від РПЛ, заборонять в'їзд до європейських країн як гомофобам та людиноненависникам. Вам це нічого не нагадує? Мені нагадує риторику пропагандистів ДНР та ЛНР, і їхніх старших колег "Раша Тудей". Моя відповідь Лещенку та йому подібним істотам: ви можете писати куди завгодно і що завгодно. Люди мудрі і в усьому розберуться. Я не знаю яке рішення приймуть країни Євросоюзу після ваших листів, хоча думаю що пошлють вас далеко, але я точно знаю, що після цього Вам доведеться пересуватись українськими містами і селами дуже обережно і оглядаючись. Бо українці вони такі: образ не терплять", - пригрозив Мосійчук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти