140

Національна реґбійна ліга Австралії підтримала одностатеві шлюби


Про це повідомляє Pink News.

Національна реґбійна ліга Австралії підтримала одностатеві шлюби

На сьогодні прем'єр-міністр Австралії Тоні Еббот, який раніше відзначався гомофобними заявами, перебуває під тиском з боку правозахисників, адже Австралія не визнає одностатеві шлюби, які були нещодавно леґалізовані у Ірландії та на всій території США. 

Австралійський парламент проти одностатевих шлюбів, тому що в опозиції до них провладна Ліберальна партія Еббота.

Днями стало відомо, що у серпні у автралійському парламенті розглянуть новий законопроект щодо одностатевих шлюбів.

Його особливість полягає в тому, що ініціатори законопроекту хочуть добитися вільного голосування парламентарів різних фракцій. Лише в такому випадку існує вірогідність прийняття цього закону. 

Тим часом Національна реґбійна ліга підтримала одностатеві шлюби.

Операційна директорка Національної реґбійної ліги Сюзанна Янг повідомила, що однією з цінностей організації є інклюзивність. Саме тому, аби підтримувати право ЛҐБТ на участь у заходах НРЛ, організація відкрито підтримала ідею леґалізації одностатевих шлюбів. 

Сюзанна Янг також сказала, що вона дуже пишається тим, що їх Ліга стала першою спортивною організацією Австралії, яка була додана в рейтинг дотримання прав ЛҐБТ Австралії -  Pride in Diversity Index.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти