405

ЛҐБТ-активісти та правозахисники отримують погрози з боку невідомих, після Маршу рівності


Учасники Маршу рівності отримали повідомлення на свої телефони з погрозами з боку невідомих осіб.

ЛҐБТ-активісти та правозахисники отримують погрози з боку невідомих, після Маршу рівності

Зокрема люди отримали повідомлення такого змісту: «Підар-орг, не думай що ми про тебе забули, просто є важливіші справи. Дійде і до тебе черга. Чекай». 

На думку ВБО "Точки опори", методи, які використовують невідомі особи є незаконними, посягають на життя та здоров’я людини, а також суперечать Конституції України, норми якої є нормами прямої дії. Саме тому вона звернулась із заявою про переслідування працівників офісу, а саме Пічахчі Дмитра, Левчука Тимура та виконавчого директора Богдана Глоби, який є помічником народного депутата України Григорія Немирі, до Оболонського ГУМВС України в м. Києві, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав Людини та Прокуратури міста Києва.

Додатково обставини вчиненого будуть встановлені оперативно-розшуковими та слідчими діями. Також організація наполягає, аби заяву було  долучено до вже відкритого кримінального провадження щодо нападів на учасників Маршу рівності-2015 в Оболонському ГУ МВС України в м. Києві.

ЛҐБТ-організація в своїй заяві ще раз підкреслює, що Україна рухається до Європи, оновлюється і намагається слідувати європейським цінностям. Ми прагнемо жити вільними і рівними, без гомофобії, антисимітизму, війни і ворожості! Любов та здоровий глузд переможе!

Таке повідомлення також отримали Тетяна Мазур - директорка Amnesty International в Україні, Зорян Кісь - представник Freedom House в Україні, Руслана Панухник, яка відповідала за безпеку та організацію Маршу рівності-2015.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти