209

Кисельов у Криму говорив про те, що він "займався темою ґеїв"


Російський пропаґандист Дмитро Кисельов вкотре розповів, що він думає про ґеїв і чому, на його думку, його, який закликав "спалювати серця ґеїв", раніше розуміли неправильно.

Кисельов у Криму говорив про те, що він "займався темою ґеїв"

Телеведучий Дмитро Кисельов у понеділок, 6 липня, на Всеросійському молодіжному форумі «Таврида», який проходить на Бакальській косі в окупованому Криму, прочитав лекцію учасникам форуму. Зокрема, йому було поставлено питання про необхідність обговорення теми ЛҐБТ-спільноти та одностатевих шлюбів. 

«Я особисто переконаний, що ось тема ЛҐБТ в суспільстві має стати темою обговорення. Більше того, не тільки предметом обговорення, але і вивчення. Ми дуже мало знаємо», - заявив Кисельов.

Він розповів, що раніше займався вивченням цієї теми дуже серйозно, тому що йому «це було цікаво».

«Звідки беруться ґеї? З двох причин. Фраза "він таким народився" - так само неправильна, як "це мій вибір". Для когось це дійсно зумовлено генетично. Але хтось з прикордонного стану був туди поведений», - повідомив він.

Раніше в інтерв'ю GQ Кисельов говорив, що він не гомофоб, а просто провокатор: ««Спалювати серця ґеїв» було інтерпретовано як заклик брати живих ґеїв, за допомогою мачете вирізати у них серця і спалювати. Але це невірна інтерпретація. Моя фраза про серця була художньою прелюдією, образною провокацією, що було закладено режисерською конструкцією того шоу. Це запал для великої розмови. А сенс-то в тому, що в Америці палять серця ґеїв кожного дня».

Кісєльов таким чином говорив про донорство, яке на думку Кисєльова, «ґеям заборонене в усьому світі».

«Серця ґеїв, як і всі інші органи, разом з тілом кремують, нічого не отримуючи для продовження чийогось життя. Унаслідок підвищеного ризику зараження СНІДом і формами гепатиту. Я за те, щоб і Росія приєдналася до світової практики. Ось зміст висловлення», - пояснив свою позицію Кисєльов.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти