86

Старший редактор «The Economist» до випускників УКУ: «Наше видання відстоювало одностатеві шлюби та допомогу у відході з життя»


«The Economist» має виняткові можливості доступу до людей, відповідальних за прийняття рішень» ‒ каже редактор видання Едвард Лукас. У своїй промові в Українському католицькому університеті він розповів про головні цінності видання, ключові вимоги до працівників та пояснив, чому матеріали The Economist завжди анонімні.

Старший редактор «The Economist» до випускників УКУ:  «Наше видання відстоювало одностатеві шлюби та допомогу у відході з життя»

Журнал «Економіст», для якого я пишу з 1989 року, ‒ єдиний щонайуспішніший медіапродукт у світі. Ми не отримуємо жодного фінансування від держави, а водночас маємо високі прибутки. Ми пропонуємо нашим працівникам чудові умови і дуже добру платню. Ми продаємо 1,6 млн примірників щотижня. Середньостатистичний читач витрачає щотижня близько години на читання наших статей — таким високим показником не може похвалитися жоден інший журнал чи газета.

Ще важливіше те, що ми маємо великий вплив. Наші статті читають люди, які відповідають за прийняття важливих рішень, і базують свої рішення на тому, що ми пишемо. Вони довіряють нашим повідомленням і нашим оцінкам.

Ми хочемо бачити сильні та ефективні держави, які б гарантували безпеку своїх громадян вдома та за кордоном. Свобода особистості ‒ наша головна турбота, але не як та анархія, що процвітає в Сомалі, а в розумінні та в контексті правосуддя, доброзичливості та гідності.

Не всі наші працівники в усьому згідні між собою. Наше видання відстоювало одностатеві шлюби та допомогу у відході з життя. Але не всі наші журналісти поділяють такий підхід до цих великих соціально-ліберальних питань нашої епохи. Вибір позиції, яку ми схвалюємо, палко дискутується, але врешті-решт багато журналістів можуть не погодитися з нашим вибором. Вони будуть розчаровані, але знатимуть, що наступного разу вони мусять приготувати сильніші аргументи.

Джерело: Український католицький університет.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти