238

Райан Рейнолдс підтримав одностатеві шлюби, бо він не "монстр"


Відомий голлівудський актор канадського походження Райан Рейнолдс ("Король вечірок", римейк "Жах Амітівілля" та багато інших) підтримав одностатеві шлюби.

Райан Рейнолдс підтримав одностатеві шлюби, бо він не "монстр"

Райан Рейнолдс під час інтерв'ю HuffPost Live сказав, що підтримує леґалізацію одностатевих шлюбів, бо не є монстром. Він мав на увазі гомофобів, які після леґалізації одностатевих шлюбів написали у соціальних мережах, що "емігрують в Канаду", хоча вона узаконила ґей-шлюби вже давно.

Його запитали: "Що ви думаєте про ґей-шлюб? Очевидно, що ви не проти його".

Рейнолдс відповів: "Ні. Я не монстр! Я думаю, що це фантастика. Це було законним в Канаді протягом десяти років. Для мене [опозиція] просто здається божевільною".

"Я знаходжу це дуже потішним, які протилежні думки може все це викликати. Тед Круз (сенатор-республіканець) каже, що це судове свавілля. Мені ж здається, що це дуже гуманно. Як данність", - сказав 38-річний Рейнолдс. 

"Ми не повинні бути в стані страху і маємо святкувати це, ми повинні приймати це як належне, як звичайний шлюб", - додав колишній чоловік Скарлет Йогансон.

Наразі Райан Рейнолдс зустрічається з американською актрисою і моделлю Блейк Лайвлі. У грудні 2014 року у пари народилася донька Джеймс. 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти