321

Тенісист Стаховський боїться віддавати доньку у теніс, тому що там половина - лесбійки


Український тенісист Сергій Стаховський переконаний, що в чоловічому топ-100 гравців немає людей з гомосексуальною орієнтацією, тоді як серед жінок такими є половина.

Тенісист Стаховський боїться віддавати доньку у теніс, тому що там половина - лесбійки

На думку українця, якби серед тенісистів були ґеї, всі б про це знали, оскільки це занадто звужене коло спілкування. Хоча раніше, зазначає він, такі чутки ходили щодо француза Рішара Гаске, іспанця Рафаеля Надаля і швейцарця Роджера Федерера.

"Я не дам руку на відсіч за весь Тур і за новачків, які тільки в нього заходять, але в кістяку топ-100 ґеїв точно немає", - розповів 29-річний Стаховський.

У той же час, вважає Стаховський, все зовсім інакше в жіночому турі. І у зв'язку з цим нешанобливо висловився про легенду великого тенісу, відкриту лесбійку Мартіну Навратілову: "От нехай вона (Мартіна Навратілова) в жіночій роздягальні так вважає. Вона взагалі поняття не має, що таке чоловічий теніс. І відношення до нього не має. В WTA-турі майже кожна друга тенісистка - лесбійка. Можеш уявити - половина! Так що свою дочку я точно в теніс не віддам".

Стаховський - переможець семи турнірів ATP.

У червні 2013 року Сергій Стаховський зробив сенсацію на Вімблдоні, обігравши 7-кратного чемпіона цього турніру, легендарного Роджера Федерера. 

Нещодавно український футболіст Михайло Кополовець, який виступає за один з німецьких клубів, розповів, що випадково відвідав ґей-клуб і йому було гидко.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти