199

Кухарчук просить Порошенка не давати шлях одностатевим шлюбам


Український журналіст і невтомний ґеєборець Руслан Кухарчук привітав Президента України з Днем родини і не забув нагадати, що у тексті проекту Конституції прибрали визначення сім'ї як союз лише чоловіка і жінки.

Кухарчук просить Порошенка не давати шлях одностатевим шлюбам

Лідер руху "Любов проти гомосексуалізму" просить Порошенка відреагувати на те, що "з нової Конституції, яку зараз старанно пишуть різні робочі групи під керівництвом спікера Гройсмана, вже прибрали визначення сім'ї". 

"Зараз у нас в чинному Основному законі написано: "Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка". У запропонованій редакції Основного закону написано так: "Стаття 27. Право на шлюб, створення сім'ї гарантується законом". Слова "чоловік і жінка" кудись зникли, а точніше - кимось навмисне видалені", - розповів на сторінці у Facebook український активіст за "традиційні сімейні цінності".

Окрім цього на сайті організації "Любов проти гомосексуалізму" повідомляється, що завданням цих нововведень є усунення всіх конституційних та законних перешкод для леґалізації одностатевих цивільних партнерств і одностатевих шлюбів.

Саме тому Кухарчук вже направив лист на ім'я Петра Порошенка, голови Конституційної комісії Володимира Гройсмана і давнього шанувальника ліквідованої Комісії з моралі, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з вимогою видалення терміну "сексуальна орієнтація" з проекту нової Конституції України. 

Нагадаємо, що раніше з цього приводу негативно висловлювався народний депутат від партії Ляшка - Ігор Мосійчук.

16 травня в парку імені Тараса Шевченка під час свята сімейного дозвілля Кухарчук фотографувався з ЛҐБТ-активістом Дмитром Пічахчі, який прийшов на акцію в футболці з надписом: "some guys marry guys get over it" ("деякі хлопці виходять заміж за хлопців, прийміть це").

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти