246

Прокурор Криму Поклонська хвалить Бога за санкції - бар'єр для одностатевих шлюбів і "розкладання абсолютно всього"


35-річна Наталія Поклонська, прокурор Республіки Крим, висловила славу Богові за те, що проти Росії були застосовані санкції. За її словами, Захід - це одностатеві шлюби і "суцільна аморальність".

Прокурор Криму Поклонська хвалить Бога за санкції - бар'єр для одностатевих шлюбів і "розкладання абсолютно всього"

"... Я хочу подякувати Заходу за санкції, - сказала Поклонська в інтерв'ю "КП". Тому що це гарна оцінка моєї роботи на благо Росії. Адже бояться Росію! Та, слава Богу, що ці санкції є. У них там і шлюби одностатеві, аморальність суцільна, розкладання абсолютно всього ".

З травня 2014 року Наталія Поклонська перебуває в списку санкцій Євросоюзу, їй також заборонений в'їзд в ряд інших країн Заходу, що Поклонську цілком влаштовує. На її думку, "санкції можуть бути стимулом для того, щоб чиновники швидше й активніше розвивали тут (у Криму) і туризм, і курорти, і красу наводили".

Висловлювання Поклонської - не перші гомофобні репліки кримських чиновників після того, як республіка увійшла до складу Росії.

Так, восени 2014 Сергій Аксьонов, глава Республіки Крим, на засіданні ради міністрів "гарантував", що ЛГБТ-громадяни "ніколи не зможуть проводити свої заході в Криму". "Нам такі люди не потрібні ..." - сказав чиновник. Влітку 2014 член Ради Федерації РФ від Криму Ольга Ковітіді назвала одностатеві союзи "протиприродними". А навесні 2015 її колега Сергій Цеков заявив, що країни Заходу порушують права людини, "нав'язуючи" своїм громадянам "моду на одностатеві шлюби".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти