142

У Мюнхені з'явилися ґей-світлофори


У німецькому Мюнхені з'явилися світлофори для пішоходів, на яких за руки тримаються не тільки гетеросексуальні пари, а й ґеї та лесбійки. Як повідомляє Pink News, Міська рада вирішила оснастити ними пішохідні переходи в переддень Параду Гордості, який пройде в суботу, 11 липня.

У Мюнхені з'явилися ґей-світлофори

Ініціатором встановлення світлофорів стала Німецька партія зелених, проти виступали члени Християнсько-соціального союзу. Нововведення обійшлося місту в 10 тисяч євро.

Наголошується, що до традиційних зображень на світлофорах можна буде повернутися коли завгодно, тому що для цього потрібно буде лише замінити спеціальні скла, на які намальовані силуети гомосексуальних пар.

Вперше ґей-світлофори були встановлені у Відні в травні 2015 року, напередодні проведення музичного конкурсу "Євробачення". Через популярність світлофорів серед городян влада вирішила їх не демонтувати після співочого змагання, як планувалося спочатку.

У Німеччині ґей-шлюби знаходяться під забороною, однак з 2001 року представники ЛҐБТ-спільноти можуть зареєструвати цивільне партнерство. Станом на 2013 рік у країні було оформлено 35 тисяч одностатевих союзів. 

Джерело: lenta.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти