242

Монро вірить у нову поліцію, але не втрачає голови


Травесті-діва Монро розповіла у своєму блозі на "УП" про те, що вона думає про нову патрульну поліцейську службу у Києві.

Монро вірить у нову поліцію, але не втрачає голови

Відома українська травесті-діва Монро не оминула своєю увагою нову поліцію, яка декілька днів назад почала працювати у Києві.

Монро вважає, що поліцію справді "чекали", як одну з ілюстрацій того "за що стояв Майдан".

Зірка, яка судячи з фотографій вже познайомилась з поліцейськими, радить носити при собі "копію паспорта, так, на випадок невипадкового знайомства з симпатичним копом". 

Але Монро все ж реально дивиться на речі, зауважуючи, що "все одно не зламаєш систему мудро і цинічно вирощену ще Радянським Союзом, керівництво-то залишається тим самим: будуть рокіровки, торги за посади, тритижневі переатестації".

"Як за три тижні вилікувати те, що стало хронічним за добру половину століття? Це рівнозначно тому, як схуднути на 5 кілограм за один день, кубики пресу за 5 занять або англійську за два тижні", - написала Монро.

Монро, попри весь скептицизм, налаштована позитивно: "Я вірю, що в здоровому тілі здоровий дух - єдина зачіпка, яка дає надію на успіх проекту ПОЛІЦІЯ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти