137

Студія Fox зніме фільм про боротьбу за леґалізацію одностатевих шлюбів


Компанія 20th Century Fox викупила права на створення фільму про справу, яка розглядалася у Верхновному Суді США і результатом якої стала леґалізація одностатевих шлюбів у країні. Права на екранізацію були куплені кінокомпанією у Джима Обергефелла, який виступав у ролі головного позивача в судовому розгляді.

Студія Fox зніме фільм про боротьбу за леґалізацію одностатевих шлюбів

Головним героєм фільму стане сам Обергефелл, повідомляє Dt.ua з посиланням на The New York times.

Компанія викупила права і на екранізацію ще ненаписаної книги "21 рік до опівночі", яку Обергефелл планує написати спільно з журналісткою Деббі Сензипер. Продюсерами фільму виступлять Вік Годфрі і Марті Бауен, відомі роботами над такими проектами, як "Винні зірки" і "Сутінки". А займатися екранізацією буде команда кінокомпанії, відома адаптацією для широкого екрану таких книг як "Життя Пі" і "Диявол носить Прада".

Обергфелл уклав шлюб зі своїм партнером, Джоном Артуром, після довгих років спільного життя, в штаті Меріленд. Після того, як Артур помер, влада штату відмовилися визнати Обергфелла вдівцем, через що почався судовий процес.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти