207

Французькі "захисники" прав дітей висловилися проти використання їхнього прапора "Єдиною Росією"


У французькій організації La Manif Pour Tous ("Страйк для всіх") спростували інформацію про те, що "Єдина Росія" погодила з нею використання символіки на підтримку "традиційних цінностей".

Французькі "захисники" прав дітей висловилися проти використання їхнього прапора "Єдиною Росією"

Глава La Manif Pour Tous Людовін де ля Рошер заявила, що це не так і прапор ніхто не погоджував. За її словами, вона проти того, як використовувався прапор, і підкреслила, що вони ніколи б не стали співпрацювати з політичною партією. "Емблема була використана без нашого дозволу", - сказала ля Рошер в інтерв'ю BuzzFeed News.

Раніше учасники партії заявили, що розробили "прапор гетеросексуалів", а коли їх викрили у плагіаті, виправдалися тим, що все узгоджено.

8 липня, на святі на честь Дня сім'ї, любові і вірності у парку "Сокольники", учасники гуляли з прапорами, на яких були зображені п'ять силуетів: чоловік, жінка і троє дітей. Стяг, виконаний у біло-блакитних тонах, був підписаний хештегом #Справжня сім'я.

Однак при уважному розгляді з'ясувалося, що цей прапор лише трохи відрізняється від рожевого прапора французької організації, яка виступає на захист прав дітей. На французькому прапорі - чотири силуету, сімейна пара і двоє дітей. З зображеними на прапорі ЕР фігурами вони схожі у всьому, аж до зачісок.

Заступник глави столичного відділення "Єдиної Росії" Олексій Лісовенко, який змушений був виправдовуватися за плагіат в ефірі "РCН", запевнив, що партія запозичила схему зі схвалення французької сторони.

"Наш логотип опрацьований спільно з французьким рухом, ми взяли найкраще і доповнили російським глуздом", - написав він у Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти