152

Кожен п'ятий росіянин вважає, що гомосексуалів потрібно ізолювати


Більше 40% росіян вважають, що держава повинна переслідувати гомосексуалів, а саме явище необхідно викоренити, свідчать результати опитування Всеросійського центру дослідження громадської думки.

Кожен п'ятий росіянин вважає, що гомосексуалів потрібно ізолювати

П'ята частина росіян - 20% - вважає, що гомосексуали - це небезпечні люди і їх треба ізолювати від суспільства. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру дослідження громадської думки, повідомляє видання "Гордон".

Кожен шостий (15%) опитаний вважає гомосексуалів звичайними чоловіками і жінками, але не бажає спілкуватися з ними особисто. Інші називають гомосексуальність хворобою: медичного характеру (20%) або соціального (15%).

У той же час 22% опитаних не вважають, що людей слід якось диференціювати по їх сексуальним перевагам. При цьому 80% росіян виступають проти одностатевих шлюбів. Десять років тому такої точки зору дотримувалися 59%.

Більша частина росіян - 41% - вважає, що держава повинна переслідувати осіб гомосексуальної сексуальної орієнтації, а саме явище гомосексуальності необхідно викоренити.

Ще 32% опитаних вважають, що гомосексуали повинні намагатися ніяк не виявити свої особливості. 12% вважають, що держава повинна визнати права гомосексуалів, але без права на створення сім'ї, усиновлення або штучне запліднення.

Нагадаємо, що опитування, яке було оприлюднене агентством CVVM, показало, що підтримка прав ЛҐБ в Чехії неухильно зростає в останні роки. 49% респондентів підтримали б одностатеві шлюби, 75% опитаних чехів сказали, що підтримують надання одностатевим парам права укладати зареєстровані партнерства, що діє у цій країні з 2006 року.  Чехам подобається ідея всиновлення одностатевими парами власних дітей 59% "за".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти