139

Найкращого тенісиста України покарають за гомофобні слова


Керівництво Асоціації тенісистів-професіоналів покарає першу ракетку України Сергія Стаховського.

Найкращого тенісиста України покарають за гомофобні слова

Керівництво Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP)  прийме заходи щодо першої ракетки України Сергія Стаховського, який заявив, що кожна друга в жіночому тенісі - лесбійка, тому він не віддасть свою дочку займатися цим видом спорту". Про це у своєму мікроблозі в Twitter повідомила французька журналістка Керол Бушар.

«Те, що сказав Стаховський, образливо і неприйнятно. Такому не повинно бути місця в спорті», - підкреслила генеральна директорка АТР Кріс Кермод. За її словами, асоціація ініціювала внутрішнє розслідування з приводу заяви Стаховського і незабаром визначиться з подальшими заходами впливу на тенісиста.

8 липня Стаховський в інтерв'ю порталу XSport.ua заявив, що в АТР «нормальна атмосфера» і в кістяку рейтингу 100 кращих тенісистів ґеїв точно немає. На заяву, «Мартіни Навратілової, яка вважає інакше», українець відповів, що в Жіночої теніснії асоціації (WTA) майже кожна друга спортсменка є лесбійкою, тому він не віддасть свою дочку займатися цим видом спорту.

Стаховському 29 років, він займає 49-е місце в рейтингу АТР і є кращим українським тенісистом за цим показником.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти