272

Папа Римський Франциск вперше зустрівся з ЛҐБТ-активістом який перебуває у шлюбі


Подія відбулася в рамках заходу за участю десятків представників громадянського суспільства в столиці Парагваю

Папа Римський Франциск вперше зустрівся з ЛҐБТ-активістом який перебуває у шлюбі

У минулу суботу 11 липня Папа Римський Франциск, який є духовним лідером більш ніж 1,6 мільярда католиків по всьому світу, провів свою першу публічну зустріч з ЛҐБТ-активістом, повідомляє Advocate.com

Виконавчий директор правозахисної ЛҐБТ-групи "SomosGay" ("Ми - гомосексуали") Симон Казал був запрошений на розмову з понтифіком під час його візиту до столиці Парагваю. Сам активіст зізнався, що би здивований отриманому запрошенню на зустріч з Папою Римським.

Казал заявив: "Ми повинні йти. Дев'яносто відсотків країни є католиками, вони всі люблять Папу. Ми повинні зробити цей крок, оскільки інакше це ми будемо тими, хто закриває двері".

Казал назвав зустріч, участь в якій взяли сотні лідерів громадянського суспільства, "продуктивною", зазначивши, що Папа Франциск заявив: "Немає людей першого, другого або третього сорту. Гідність існує для кожного".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти