399

Кандидат в народні депутати Олег Куцериб розповів як побив чотирьох людей, серед яких була ґей-пара


Про це він написав у соціальні мережі Facebook, проте зараз пост видалений. Попри це скріншот статусу поширюють користувачі соціальної мережі Facebook.

Кандидат в народні депутати Олег Куцериб розповів як побив чотирьох людей, серед яких була ґей-пара

Олега Куцериба, проживає у Києві і під час позачергових парламентських виборів 2014 року балотувався до Верховної Ради України по одномандатному округу №215 (м. Київ) від «Правого сектора».

Він написав статус в якому розповів, що повертався до дому, а біля його будинку сиділа компанія з трьох хлопців та дівчини, один із хлопців сидів на колінках в іншого - це його розізлило, адже Україна - це не "гейропа".

Він взяти биту "з часів Майдану" та покликав сина, який займається боксом. Куцеба дуже тішиться з того, що "два під***с та двоє "сочуствующих" будуть лікуватися не менше трьох тижнів".

Ірина Славінська написала коментар про статус Олега та закликала постраждавших написати заяву про: "Який ад - якщо ця історія не побрехеньки спальнорайонного політика-невдахи відомо якої партії. Друзі з ЛГБТ-тусовки, може, знаєте побитих? Нехай вони заяву в ментуру напишуть, бо зізнання пропадає..."

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти