88

Комітет з прав людини занепокоєний відсутністю заборони дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації в проекті Конституції


Про це стало відомо на засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин яке відбулося 14 липня.

Комітет з прав людини занепокоєний відсутністю заборони дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації в проекті Конституції

Виконавчий директор ВБО “Точка опори” і ЛГБТ-активіст Богдан Глоба засіданні парламентського Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, яке відбулося сьогодні, закликав депутатів зреагувати на відсутність заборони дискримінації за сексуальною ознакою в проекті Конституції України.

Голова  Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Григорій Немиря заявив, що це справді проблема, оскільки українське законодавство недосконале і потребує зміни, він також зауважив, що заборона дискримінації за сексуальною орієнтацією є серед вимог у процесі візової ліберізації між Україною та ЄС.

Депутати погодилися ознайомитися з пропонованими правками від ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" та обговорити ці правки з з Конституційною комісією та її головою Буткевичем Володимиром Григоровичем.

Раніше, Буткевич заявив, що Конституція не включатиме сексуальну орієнтацію в перелік ознак за якими заборонена дискримінації, тому що Рада Церков проти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти