153

Прокуратура Оболонського району м.Києва зацікавилась особами які погрожують правозахисникам та ЛҐБТ-активістам


ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" направила звернення до Прокуратури міста Києва після того як правозахисники та ЛҐБТ-активісти, які брали участь у Марші рівності отримали смс з погрозами і отримала відповідь.

Прокуратура Оболонського району м.Києва зацікавилась особами які погрожують правозахисникам та ЛҐБТ-активістам

Прокуратура Оболонського району м.Києва відповіла, що перевірить наведені факти та надішле відповідь згідно чинного кримінального процесуального законодавства.

На думку ВБО "Точки опори", методи, які використовують невідомі особи є незаконними, посягають на життя та здоров’я людини, а також суперечать Конституції України, норми якої є нормами прямої дії. Саме тому вона раніше звернулась із заявою про переслідування працівників офісу, а саме Пічахчі Дмитра, Левчука Тимура та виконавчого директора Богдана Глоби, який є помічником народного депутата України Григорія Немирі, до Оболонського ГУМВС України в м. Києві, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав Людини та Прокуратури міста Києва.

ЛҐБТ-організація в своїй заяві ще раз підкреслює, що Україна рухається до Європи, оновлюється і намагається слідувати європейським цінностям. Ми прагнемо жити вільними і рівними, без гомофобії, антисимітизму, війни і ворожості! Любов та здоровий глузд переможе!

Нагадаємо, раніше правозахисники та ЛҐБТ-активісти отримали повідомлення такого змісту: «Підар-орг, не думай що ми про тебе забули, просто є важливіші справи. Дійде і до тебе черга. Чекай».

Таке повідомлення також отримали Тетяна Мазур - директорка Amnesty International в Україні, Зорян Кісь - представник Freedom House в Україні, Руслана Панухник, яка відповідала за безпеку та організацію Маршу рівності-2015.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти