175

Юрій Макаров назвав праворадикалів які напали на Марш Рівності лицемірами та паскудниками


Про це журналіст, телеведучий, документаліст та оглядач часопису «Український тиждень» написав у своїй авторській колонці журналу «Український тиждень».

Юрій Макаров назвав праворадикалів які напали на Марш Рівності лицемірами та паскудниками

В колонці Юрій розповідає про лист чоловіка, який колись прийшов у редакцію: 

"Років 10 тому мені на редакційну адресу надійшов анонімний лист-сповідь від колишнього випускника дитячого будинку в Житомирській області. Чоловікові вже було, судячи з деталей, під 30...Стосовно нинішньої теми (ред. теми ЛҐБТ: він детально, як на мої мірки, надто детально розповідав, що роблять старші хлопці з молодшими в сенсі сексуального дорослішання. А також вихователі, але то так, через кому. Про всяк випадок, хто не зрозумів із першого разу й у кого уявлення про дитячі виховні заклади обмежується спогадами про колись читаних Пантєлєєва та Макаренка: більші ґвалтують менших. Завжди й неминуче, якщо ти не приб’єшся до домінуючої ватаги, яка тебе захистить. Це спостерігається (точніше спостерігалося на початку 1990-х) не скрізь – тільки там, де педсклад рішуче не припиняв «дідівщини», але безпечних інтернатів була абсолютна меншість".

Журналіст зазначає, що справді "знайти кваліфікованих педагогів на жалюгідну платню й пекельні умови праці важко", але "...про це треба говорити, писати, це слід вивчати й бодай якось змінювати, є люди, які присвятили цьому життя. А от моралісти, що таврують розбещених гомосексуалів, колись піднімали свій голос проти перманентного, щоденного примусу неповнолітніх до одностатевих стосунків під патронатом держави? Паскудники, які побили учасників – ні, не гей-параду, а скромної демонстрації на Оболоні минулого місяця, – були помічені бодай біля одного інтернату із сумнівною репутацією? Ненавиджу лицемірів".

Оригінал публцікації: Tyzhden.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти