202

Суд Пуерто-Рико легалізував одностатеві шлюби


Про це стало відомо сьогодні, після історичного рішення Апеляційного суду.

Суд Пуерто-Рико легалізував одностатеві шлюби

Після історичного рішення апеляційного суду, одностатеві пари в Пуерто-Рико, нарешті, можуть одружитися, починаючи з сьогоднішнього дня, про це повідомляє HRC.

Секретар суду Сезар Міранда сказала, що це "рішення визнає, що всі люди рівні перед законом. Ми віримо в суспільство рівних, в якому кожен користується тими ж правами".

У березні уряд Пуерто-Рико зробив заяву, що більше не буде захищати заборону на шлюб для одностатевих пар, яка існувала на території Пуерто-Рико.

Пуерто-Рико стала 25 серед країн і територій, які запровадили рівності шлюбу. Пуерто-Рико - територія, що перебуває на правах самоуправління під юрисдикцією США і має статус «неінкорпорованої організованої території» (unincorporated organized territory), що означає, що дана територія не є невід'ємною частиною США, верховна влада належить Конгресу США, але дія на ній Конституції США обмежена.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти