136

Травесті-діва Монро виступить в клубі KOZA


Про це стало відомо з афіші клубу та посту травесті-діви у соціальні мережі Facebook

Травесті-діва Монро виступить в клубі KOZA

Травесті-діва Монро відкриває серію вечірок під назвою "Між нами. А тобі є що сказати?". Зірка кумедно прокоментувала свій майбутній виступ у клубі, який відбудеться 18 липня: 

Меня по разному назвали, особенно за глаза, но я не в обиде)В субботу , 18 июля, Я - #koza, то есть зажигаю огни большо...

Posted by Монритта Хачатурян on Thursday, July 16, 2015

Раніше, в клубі було презентовано новий відео-кліп Freak Ballet & Mister Esbi - "Dance U". Який зараз перебуває на ротації в одного з найпопулярніших музичних Youtube-каналів ELLO,

На цьому каналі публікують  свої кліпи такі зірки, як Вера Брежнева, Лобода. Відео-кліп "Dance U" потрапив в категорію ELLO UP - для молодих талантів в яких експерти ELLO бачать потенціал.

Клуб KOZA відчинив свої двері для відвідувачів в кінці червня. Клуб позиціонується, як ЛҐБТ-клуб. Варто зазначити, що в ньому вільний вхід для всіх. Заклад знаходиться на на Оболонській набережній, неподалік місця проведення цьогорічного Маршу рівності.

Нагадаємо, раніше Монро заявила, що вірить у нову поліцію, але не втрачає голови. Про це вона розповіла у своєму блозі на "УП".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти