1147

В Києві зіграли квір-весілля та створили прецедент в Україні


В Києві у Деснянському РАГСі відбулася реєстрація квір-шлюбу.

В Києві зіграли квір-весілля та створили прецедент в Україні

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила голова організації "Інстайт" Олена Шевченко. "Сьогодні проводжали в путь нашу колегу та соратницю. Квірр-весілля, ура!" - написала вона.

Як розповіли Вестям знайомі подружжя, присутні на весіллі, заяву пара подавала завчасно: «Ближче до дати, оскільки вони обидві гомосексуальної орієнтації, вирішили одягнутися кожен згідно своєї ролі в сім'ї. Крім того, хотілося подивитися на реакцію співробітників ЗАГСу».

Як сказала нам одна зі співробітниць Деснянського районного ЗАГСу, де проходила реєстрація, подібних випадків у них ще не було: «Спочатку ми навіть не зрозуміли - вони виглядали, як звичайна пара. Потім уже, коли подивилися паспорта, то побачили, що чоловік - це наречена, а жінка - це наречений».

Трохи здивувалися, бо подібних прецедентів у нас не було. Щасливі молодята навідріз відмовилися коментувати свої стосунки. Разом з тим, як сказав нам джерело з їх оточення, пов'язано це з тим, що вони побоюються: «Їм ще в цій країні жити».

Травесті-діви Монро прокоментувала, що про весілля вона не знала, але якби запросили, то вона із задоволенням прийшла: «Все-таки це прецедент в сучасній Україні. Цей шлюб вважається законним, якщо транссексуальна-жінка за паспортом чоловік. Я до цього ставлюся абсолютно адекватно. Як виглядати і кого любити - особиста справа кожного».

Разом з тим сама Монро поки не готова виходити заміж в Україні: «Я багато про що думаю, у тому числі і про офіційному шлюбі. Тільки, швидше за все, це буде в державі, де дозволені одностатеві союзи». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти