83

В США зробили перший крок до заборони дискримінації ЛҐБ на робочому місці


Федеральна комісія з протидії дискримінації на робочу місці (Equal Employment Opportunity Commission) постановила, що в США заборонена дискримінація на робочому місці на основі сексуальної орієнтації.

В США зробили перший крок до заборони дискримінації ЛҐБ на робочому місці

Сьогодні Федеральна комісія з протидії дискримінації на робочу місці (EEOC) схвалила рішення за яким, відповідно "Акту про громадянські права" 1964 року, заборонено дискримінувати на основі сексуальної орієнтації на робочому місці, повідомляє HRC.

"Дискримінації немає місця в Америці - це просто і зрозуміло. Це історична постанова комісії дає зрозуміти, що дискримінація на робочому місці на основі сексуальної орієнтації є незаконною", - коментує рішення Чад Гріффін, президент американської ЛҐБТ-організації Human Rights Campaign.

При цьому він підкреслює про необхідність всеосяжного Федерального закону, який остаточно і чітко про заборонить дискримінацію ЛҐБТ у всіх сферах життя.

"Такий закон б відправив сигнал суспільству, що з дискримінацією ЛҐБТ у цій країні не будуть миритися ні за яких обставин", - додає Чад Гріффін.

Рішення Федеральної комісії з протидії дискримінації на робочу місці (EEOC) є рекомендаційним для федеральних судів, однак його беруть до уваги. Таке рішення підкреслює, важливі тенденції у розвитку прецедентного права в США. Верховний суд ще не виніс рішення, щодо проблеми дискримінації за сексуальною ознакою на робочому місці, але рішення очікується найблищим часом.

Нагадаємо, що ВРУ ухвалила антидискримінаційний закон без «сексорієнтації», поприте те, що така вимога передбачена в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, а також в Плані дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти