637

Том Гарді зіграв бісексуального гангстера у новому фільмі


Популярний британський актор Том Гарді завершив роботу у фільмі Брайана Гелгеленда "Легенда".

Том Гарді зіграв бісексуального гангстера у новому фільмі

Фільм розповість історію близнюків Реджі і Ронні Крей, культових фігур злочинного світу Великобританії 1960-х. Брати очолювали найвпливовіше бандитське угруповання Іст-Енду. 

Том Гарді зіграв обидвох братів одночасно. 

Один з них - Ронні Крей мав бісексуальні нахили і про це говорив відкрито. Про це йдеться у офіційному трейлері до фільму "Легенда". 

Минулого року родичі близнюків-гангстерів, за мотивами життя яких знята "Легенда", висловивили невдоволення через те, що у документальній стрічці, яка вийшла минулого року повідомлялось, що обидва брати були прихованими ґеями. 

У 2010 році Том Гарді розповів, що на початку кар'єри експериментував і мав секс з чоловіками. У 2008 році Гарді знявся для обкладинки грудневого номеру британського ґей-журналу "Attitude".

Том Гарді має позашлюбного сина Луїса Томаса від колишньої подружки Рейчел Спід. Актор перебував у шлюбі з Сарою Ворд у 1999-2004 роках. У липні минулого року актор вступив у шлюб з британською актрисою Шарлотою Райлі. 

Світова прем'єра "Легенди" відбудеться у вересні цього року. 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти