198

Одеський "Правий сектор" шукає невідомих, які кинули гранату у ґей-клуб


На сторінці одеського відділення "Правого сектору" у соціальній мережі "ВКонтакте" з'явилось інформаційне повідомлення, в якому заперечується причетність військово-політичного руху до терористичного акту, який трапився вночі біля входу в ґей-клуб.

Одеський "Правий сектор" шукає невідомих, які кинули гранату у ґей-клуб

"Правий сектор" відреагував на подію через те, що неподалік інциденту був залишений надпис з помилками: "Сімейні цінощі по перше. Праваї сектор".  

"На місці подій журналістами було виявлено напис українською мовою з декількома орфографічними помилками, метою написання якого була спроба прив'язати даний вибух до військово-політичного руху "Правий сектор" для дискредитації нашої організації", - повідомляє спільнота одеського "Правого сектору".

"Правий сектор" відхрестився від нападу на ґей-клуб: "Офіційно повідомляємо, що ВПР "Правий сектор не має жодного відношення до вищеописаних подій і розцінює дану ситуацію як інформаційну диверсію, спрямовану на дискредитацію ПС".

Окрім цього місцевий "Правий сектор" вирішив долучитись до пошуків винуватців скоєного злодіяння: "Ми зацікавлені в об'єктивному розслідуванні інциденту та будемо вдячні за будь-які свідчення, що можуть допомогти. Якщо ви володієте інформацією щодо організаторів вибуху в барі "Лібертін", телефонуйте за номером нашої гарячої лінії 0931083371".

Нагадаємо, що сьогодні вночі в Одесі на вулиці Рішельєвській невідомими особами було кинуто гранату в приміщення ґей-клубу. Постраждалого охоронця доставили у лікарню. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти