294

Співвласник оболонського "Dream Town" Корогодський висловився про ґеїв і Ляшко


Ексцентричний український бізнесмен, власник великих торгово-розважальних центрів, блогер і письменник Гарик Корогодський в інтерв'ю "ГОРДОН" розповів про те, чому він не любить Ляшко і яка різниця між ним і його друзями-ґеями.

Співвласник оболонського "Dream Town" Корогодський висловився про ґеїв і Ляшко

Коли у мільйонера Корогодського запитали, чи не думав він зайнятися політикою, він відповів: "Політика - нецікава, нудна й гидка справа. У мене є знайомі ґеї, я спокійно спілкуюся з ними про побут, бізнес, життя. Але не уявляю, як можна потиснути руку Олегу Ляшко, замість того щоб сказати йому: "Ти підарас". Я зовсім не сексуальну орієнтацію маю на увазі". 

Гарик Корогодський входить в сотню найбагатших людей країни, неодноразово очолював рейтинг українського Forbes як бізнесмен, який більше за інших заробляє на нерухомості.

Корогодський свого часу побудував під Майданом Незалежності величезний торгово-розважальний центр "Глобус", який продав напередодні глобальної економічної кризи 2008 року. Корогодський є співвласником торгового центру "Dream Town", ресторанів, фітнес-центрів, житлових і офісних об'єктів по всьому Києву.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти