175

Нардепи Лозовой і Мосійчук побили кандидата у депутати Дурнєва


Депутати Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий у Чернігові побили скандального журналіста і кандидата у депутати по 205 округу Олексія Дурнєва. Пізніше Мосійчук прокоментував, що таким чином члени Радикальної партії "покарали людину "нетрадиційної сексуальної орієнтації" і провокатора".

Нардепи Лозовой і Мосійчук побили кандидата у депутати Дурнєва

Про це "Українській правді" розповів сам Дурнєв.

За його словами, він разом з іншими людьми очікував початку прес-конференції Олега Ляшка, коли у залу ввійшли Лозовой, Мосійчук і накинулися на нього зі словами "а ти зараз заберешся звідси".

"Я сидів собі на кріслі, чекав, коли почнеться прес-конференція. Був акредитований. Зайшов Лозовой, зайшов Мосійчук. Стягнули мене з крісла і почали бити", – сказав він.

Дурнєв також додав, що ще до цього у зал заходив невідомий і пропонував "вийти і поговорити" на якусь важливу тему, не уточнивши, на яку саме.

"Я сказав, давай поговоримо тут. Тоді він запитав, чи я офіційно відмовляюся вийти і пішов геть", – додав він. 

У свою чергу блогер і товариш Дурнєва, також кандидат у нардепи від 205 округу Олександр Барабошко (блогер Крус Крус), який також був на місці інциденту, написав, що теж постраждав під час бійки. Зокрема, за словами Барабошка, йому вибили зуб.

Крім того Барабошко додав, що під час бійки постраждав і журналіст і також кандидат у нардепи Василь Крутчак (журналіст "Золотого батону"). У нього розбите обличчя і підозра на перелом ребра та струс мозку.

Нагадаємо, що раніше Крутчак брав коментар у нардепа Михайла Гаврилюка з приводу того, що він думає про звинувачення лідера Радикальної партії у гомосексуальному акті в зоні АТО.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти