276

У вересні-жовтні в США відбудуться прем'єри двох гучних фільмів про права ЛҐБТ


Вийшов перший трейлер фільму "Право на спадок". У ньому головну роль зіграла володарка "Оскара" Джуліанна Мур. Також стало відомо, що новий фільм відомого німецького режисера ґея Роланда Еммеріха про Стоунволлські бунти з'явиться на екранах США вже у вересні.

У вересні-жовтні в США відбудуться прем'єри двох гучних фільмів про права ЛҐБТ

Фільм "Право на спадок" ще не вийшов на екрани, але вже має всі шанси на те, щоб принести Мур ще одну статуетку "Оскар" за найкращу жіночу роль. У трейлері, який був представлений вчора, зображена пара лесбійок, які живуть у цивільному шлюбі і почали боротьбу за право спадщини після того, як у героїні Мур було діагностовано рак легенів.

Роль партнерки Мур у фільмі грає відкрита лесбійка Еллен Пейдж. 

Прем'єра фільму запланована на 2 жовтня 2015 року.

Також стала відомою інформація про новий фільм Роланда Еммеріха "Стоунволл". Фільм про зародження руху за прав ґеїв у США з'явиться на екранах 25 вересня.

Драма сфокусує увагу глядача на історії бездомного Денні Вінтерса - вигаданого персонажа, в якого саме після звісток про облаву на ґеїв в «Стоунволл-Інн», прокинулася політична і цивільна самосвідомість.

В основу фільму лягли реальні події, які трапилися 28 червня 1969 в барі «Стоунволл-Інн», розташованому в Грінвіч-Віллідж у Нью-Йорку. В цьому барі збиралися гомосексуали з усього Великого Яблука. 28 червня в «Стоунволл-Інн» увірвалася поліція, і ця подія стала піковим моментом у справі розвитку руху за права ґеїв.

У фільмі головну роль грає Джеремі Ірвін, який до цього засвітився у "Бойовому коні" Стівена Спілберга, а також відомий ірландський актор Джонатан Різ Майерс ("Матч Пойнт" Вуді Аллена). 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти