302

Величезний натовп зібрався подивитися на страту іракського ґея терористами ІД


У Мережі з'явилися нові знімки, на яких терористи Ісламської держави (ІД) страчують гомосексуала, скидаючи його з даху будівлі, пише GSN.

Величезний натовп зібрався подивитися на страту іракського ґея терористами ІД

Фотографії, достовірність яких поки не підтверджена, були зроблені на центральній вулиці іракського міста Мосул. На одному знімку видно, що подивитися на страту зібрався величезний натовп. Серед них кілька дітей.

На іншому знімку чотири джихадиста в білих камизах і чорних бойових жилетах слухають, як суддя засуджує чоловіка з зав'язаними очима до смерті за гомосексуальність.

Сам момент страти не був знятий. На останній фотографії показано понівечене тіло нещасного, скинуте з даху будівлі.

Протягом останніх чотирьох тижнів це вже третя страта чоловіка, звинуваченого ісламськими терористами в гомосексуальності. На початку липня в Мережу потрапили фотографії страти чотирьох гомосексуалів в іракському місті Ель-Фаллуджа. А 26 червня - в день, коли в США було оголошено рішення Верховного суду, який визнав шлюбну рівноправність для всіх, - бойовики ІД виклали фотографії та відео страт ґеїв в сирійському місті Ракка.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти