415

Собчак розкритикувала відкритого ґея Красовського за лицемірство


Відома російська журналістка Ксенія Собчак, після опублікування подробиць особистого життя прихованого ґея, колишнього гендиректора LifeNews Ашота Габрелянова, висловилась і щодо реакції на свій пост з боку відкритого ґея Антона Красовського.

Собчак розкритикувала відкритого ґея Красовського за лицемірство

До недавнього часу близьких друзів і колег Собчак і Красовського розсварив пост Ксенії, в якому вона зробила аутінг колишньому гендиректору LifeNews Ашоту Габрелянову і московському телеведучому Артему Корольову.

Собчак визнала, що не володіє 100% інформацією щодо орієнтації Корольова, тому видалила свій пост. Щодо гомосексуальності Габрелянова, скандальна журналістка не сумнівається у правдивості інформації.

Ксенію дуже обурила реакція на її аутінг близького друга Красовського.

"Яке задоволення на чужій помилці заробити очки і вийти в білому, правда, Антон?", - риторично запитала Собчак.

"У мене тільки одне питання - чому ж в тому нічному листуванні зі мною ти так це все не висловив? Навіщо першим ділом із захватом розповів історію про те, як підняли на сміх Артема Корольова на зустрічі ґей-активістів в голландському посольстві? Чому хотів записати інтерв'ю, а потім скасував його, коли я запитала, чи готовий ти публічно підтвердити нашу розмову в Криму, коли ти живописно САМ перший розповів мені про Ашота Габрелянова і його витівки? І чому б тоді відкрито не зізнатися, що йти проти Габрелянова ти не хочеш не через «високоморальність», а в подяку за те, що вони тобі колись допомогли залагодити суд по розбитій в «Твербулі» камері?..." - звернулася Собчак до Красовського на Snob.ru.

"Це дуже інтелігентно: самі ми аутінгами бруднитися не будемо, хоча все давно знаємо і на кухнях обговоримо не раз", - оцінила реакцію на свій видалений пост Ксенія Собчак.

Собчак вважає, що якби вона не написала про сексуальну орієнтації колишнього гендиректора LifeNews, її б колеги продовжували це обговорювати лише пошепки: "Я теж завжди виступала за те, що МИ не повинні діяти, як ВОНИ. І, опускаючись до жовтих подробиць життя навіть такого лайна як Габрелянов, я опускаю і себе теж. Самим фактом цієї розмови опускаю. Але якщо я цього не зроблю, ви так і будете обговорювати це пошепки".

Журналістка і до недавнього часу близька подруга Красовського вважає, що його поведінка і тих, хто піддав її осуду - лицемірна: "Бісить це страшне лицемірство: пересуди на кухні, смакування подробиць, нескінченне «off the record», а потім красиві пости з красивими фразами про «межі допустимого»".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти