199

Соціальний експеримент: як мешканці Кривого Рогу ставляться до гетеросексуалів?


В рамках інформаційної кампанії, "Вільні бо обізнані" в Кривому Розі Дніпропетровської області провели жартівливий соціальний експеримент: вони запитували у перехожих, як ті ставляться до гетеросексуалів і чи зустрічаються такі люди серед їхніх друзів?

Соціальний експеримент: як мешканці Кривого Рогу ставляться до гетеросексуалів?

Багато хто з опитаних вирішив, що їх запитують про ставлення до гомосексуалів - і почав стверджувати, що вважає це ненормальним і що серед його друзів жодного гетеросексуала немає.

Як слід було очікувати, багато з опитаних вирішили, що їх запитують про ставлення до гомосексуалів - і стали стверджувати, що вважають це ненормальним і що серед їх друзів жодного гетеросексуала немає. Деякі герої ролика здогадувалися про те, що питання з підступом, відразу або після додаткового питання про зміст гетеросексуальності.

«Дурнєв +1»: гомофобія – запорука рейтингу

Раніше, схожий експеремент провів Олексій Дурнєв у постійній рубриці програми «Дурнєв +1» - «До дошки», ведучі часто задавали запитання, які так чи інакше стосувались людей гомосексуальної орієнтації: «Якби ви поставились до свого друга, якщо б виявилось, що він гетеросексуал?» (Випуск 30).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти