101

Журнал для лесбійок використав образ Меркель для реклами свого нового випуску


У рекламі нового випуску лесбійського журналу Straight використали образ канцлера Німеччини Ангели Меркель, відому негативним ставленням до питання легалізації одностатевих шлюбів.

Журнал для лесбійок використав образ Меркель для реклами свого нового випуску

 Відео, у якому знялася актриса, схожа на Меркель, розмістили в Twitter видання.

Жінка, що грає Ангелу Меркель, стоїть біля вікна, спиною до глядача, з телефоном у руках і сумно хитає головою. У звуковому супроводі радіоновини мовлять, що 62% німців підтримують одностатеві шлюби. Після цього до неї наближається брюнетка в білій сукні і обіймає за талію, а «канцлер» відводить голову для поцілунку. Обличчя актриси при цьому не показують, проте фігура, зачіска і костюм роблять образ дуже впізнаваним.

Відео закінчується появою лого Straight і жіночим сміхом. «Вся Європа ненавидить Меркель? Так, крім цієї жінки», - написано під роликом.

За інформацією німецького видання, новий комерційний журнал для лесбійок вийшов у продаж у середу, 22 липня. На думку його редакції, поточна німецька політика щодо гомосексуалістів застаріла.

Der Tagesspiegel зазначила, що відео поширили на тлі активної критики канцлера Німеччини за позицію щодо одностатевих шлюбів, яка раніше в інтерв’ю одному з німецьких відеоблогерів сказала, що «шлюбом можна назвати лише союз між чоловіком та жінкою».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти