161

"Бойскаути Америки" дозволили ґеям бути вожатими


Організація "Бойскаути Америки" скасувала заборону на прийом на роботу співробітників, які є відкритими ґеями. За таке рішення проголосували 79% членів виконавчого комітету, передає Reuters.

"Бойскаути Америки" дозволили ґеям бути вожатими

Приводом для прийняття рішення послужило зниження чисельності учасників організації. Крім того, ряд великих корпоративних спонсорів, таких як Lockheed Martin і Intel, в останні роки відмовилися від підтримки бойскаутів на знак протесту проти "дискримінаційної" політики організації щодо ґеїв.

Нове рішення покликане поліпшити імідж руху в очах громадськості. Воно також має захистити бойскаутів від судових позовів з боку представників ЛҐБТ-спільноти та їхніх прихильників. У цьому плані збереження колишньої політики могло б коштувати бойскаутам чималих грошей, зазначив президент скаутського руху, колишній міністр оборони США Роберт Ґейтс.

Рішення виконавчого комітету орієнтоване на вердикт Верховного суду США, винесений в кінці червня. Згідно з цим висновком, одностатеві шлюби були визнані законними по всій країні.

Три роки тому керівництво бойскаутів скасувало заборону на прийняття до своїх лав підлітків нетрадиційної сексуальної орієнтації. Нові правила, що скасовують заборону на прийняття на роботу в організацію дорослих ґеїв, набирають чинності негайно, але з одним застереженням. Вони не поширюються на ті підрозділи "Бойскаутів", які працюють в США на базі церковних організацій. Останні як і раніше будуть мати право не приймати гомосексуалів на роботу.

Церква мормонів, яка є одним з найбільших спонсорів бойскаутів, вже відреагувала на нововведення. У заяві церкви йдеться, що вони "глибоко стурбовані" прийнятим рішенням і мають намір переглянути "багаторічний зв'язок мормонів зі скаутами". 

Джерело: www.newsru.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти