146

Синод УПЦ КП виступив проти антидискримінаційного закону, який би забороняв дискримінацію за «сексуальною орієнтацією»


Під головуванням Патріарха Філарета 27 липня у Києві відбулося засідання Синоду УПЦ КП. Єпископи підтримали позицію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у питаннях внесення змін до Конституції України.

Синод УПЦ КП виступив проти антидискримінаційного закону, який би забороняв дискримінацію за «сексуальною орієнтацією»

Синод вирішив звернутися до Конституційної Комісії, Президента України та Верховної Ради України з проханням не допустити внесення до Основного Закону держави формулювань, що містять у собі серйозні загрози для інституту сім’ї в Україні, традиційних для українського суспільства взаємовідносин подружжя як союзу чоловіка та жінки, а також створюють підґрунтя для легалізації неприйнятних для морального здоров’я та природного розвитку суспільства «одностатевих партнерств» (статті 27 і 35 проекту). Ці пропозиції, як наголошують в УПЦ КП, загрожують штовхнути Українську державу в прірву гріха аморальності, руйнації сім’ї як базового інституту суспільства та популяризації неприродних для людської особистості стосунків між особами однієї статі.

«Церква стривожена спробами прийняти в українському парламенті закон, який би забороняв так звану дискримінацію за «сексуальною орієнтацією», та закликає парламентарів утриматися від схвалення подібних законодавчих ініціатив.

В УПЦ КП вдалися до відвертої брехні, оскльки вони наголошують, що ані в міжнародних загальнообов’язкових документах, ані у спільних законах Європейського Союзу немає норм, які би зобов’язували Україну ухвалювати подібний закон». Такий закон передбачений в рамках "Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", "План дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України" та іншми міжнародними зобов'язаннями, які Україна взяла на себе добровільно.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти