155

Nike і Facebook підтримали заборону на дискримінацію ЛҐБТ


Компанії підтримали законопроект, який повинен буде захистити представників ЛҐБТ-спільноти від дискримінації

Nike і Facebook підтримали заборону на дискримінацію ЛҐБТ

Місяць тому на всій території США легалізували одностатеві шлюби - але багато представників ЛГБТ-спільноти, які живуть в країні, як і раніше страждають від нападок і дискримінації.

Nike, Facebook, авіакомпанія American Airlines і корпорація General Mills, що виробляє харчові продукти, підтримали законопроект, який, у разі його прийняття, заборонить дискримінацію гомосексуальних людей при придбанні житла, отриманні кредитів, прийомі на роботу, у навчальних закладах та в інших сферах.

Масштабний антидискримінаційний законопроект, також відомий як Equality Act, був внесений на розгляд до Конгресу США минулого тижня. Якщо він буде прийнятий, підприємці не зможуть відмовляти клієнтам у наданні послуг через їх орієнтації або гендерну ідентичність; крім того, законопроект буде захищати право представників ЛҐБТ-спільноти на отримання освіти і бажаної роботи: людину не можна буде звільнити або вигнати з навчального закладу через орієнтацію.

Раніше на його підтримку висловилися Apple, Levi's і хімічна компанія Dow Chemical. Увага великих компаній до законопроекту важливо ще й тому, що, згідно з результатами опитувань, більшість американців думає, що представники ЛҐБТ-спільноти вже захищені законом, тоді як на ділі це не так.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти