163

Транс-прайд марш відбудеться у Єрусалимі, попри погрози


Завтра у місті Єрусалим відбудеться щорічний 14-й марш гордості і толерантності, який покликаний святкувати різноманітність у межах міста і кинути виклик тим, хто досі вважає нормальним дискримінувати ЛҐБТ у Ізраїлі.

Транс-прайд марш відбудеться у Єрусалимі, попри погрози

Минулого року на прайд, організований Jerusalem Open House, вийшло близько 5 тисяч людей.

В той час як деякі релігійні спільноти Єрусалиму вже прийняли ідею рівності, особливо нетерпимими до ЛҐБТ лишаються праві і консервативні активісти. Особливо їх непокоїть транссексуальна спільнота у місті.

Саме тому цьогорічний марш сфокусує увагу на проблемах транссексуальної спільноти Ізраїлю. Цьогорічний марш відбуватиметься під гаслом "Transforming Jerusalem" ("Перетворюючи Єрусалим").

Представник маршу заявив, що транссексуальні громадяни є "соціально ізольованими та інституційно дискримінованими, ніж у будь-яка інша частина ЛҐБТ-спільноти".

"Ми будемо боротися за свої права і святкувати Єрусалим, як мультикультурне місто, яке належить всім, незалежно від їх ідентичності", - додав він.

У червні більше 180 000 чоловік взяли участь в ґей-прайді у Тель-Авіві, наймасштабнішому заході ЛҐБТ на Близькому Сході.

Пізніше в тому ж місяці, ізраїльський уряд відхилив поправки, які стосуються боротьби з дискримінацією ЛҐБТ.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти