93

У Молдові перевірили реакцію на відкритого ґея


Слідом за соціальними експериментами в Києві та Москві на толерантність перерірили громадян Молдови.

У Молдові перевірили реакцію на відкритого ґея

Експеримент, проведений у місті Кишинів, дещо відрізнявся від українського і російського: в ньому взяв участь молодий хлопець, який стояв з плакатом: «Ми - Європа. Ґей - це нормально» та «Я - ґей. І це норма».

Кілька дівчат підходили до активіста і запитували, чи не боїться він тут так стояти, хтось рекомендував піти. Ще одна група молодих людей обурилася, що текст плаката написаний російською мовою, і що хлопець говорить російською. 

Один з найяскравіших моментів відео: сивий чоловік «за 60», який підійшов уточнити, що таке ґей і погодився з тим, що це - нормально. Чоловік потиснув хлопцю руку і сказав: «Борися!».

Перехожі реагували в основному толерантно, хоча не обійшлося і без конфліктів: на перших секундах відео перехожий вирвав з рук хлопця плакат, зім'яв його і викинув, однак спроб нанести тілесні ушкодження учаснику експерименту не зробив. Хтось кинув пляшку з водою. Один з перехожих штовхнув хлопця так, що той впустив плакат, але тут же пішов.

Один з перехожих підійшов поспілкуватися і познайомитися, сказав, що теж є ґеєм, хоча заявити про це голосно особисто не готовий.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти