157

Міністр освіти Ізраїлю відреагував на гомофобну акцію у Єрусалимі


Міністр освіти Нафталі Беннет провів ввечері 30 липня термінову нараду міністерства у зв'язку з подіями в Єрусалимі, де релігійний екстреміст Ішай Шліссель накинувся з ножем на учасників "Параду гордості" і поранив шістьох людей. Одна з жертв Шлісселя знаходиться в критичному стані.

Міністр освіти Ізраїлю відреагував на гомофобну акцію у Єрусалимі

Беннет розпорядився підготувати програму дій у сфері освіти, які допоможуть запобігти поширенню гомофобних настроїв і підбурювання до насильства проти секс-меншин. Одним з пунктів, за словами Беннета, має стати істотне збільшення бюджету організації ІГІ, яка об'єднує підлітків з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

"Неприпустимо, щоб в державі Ізраїль підлітки побоювалися вийти на вулицю через свій спосіб життя. На цей акт терору ми повинні відреагувати діями, а не тільки словами, і забезпечити підтримку підліткам, які страждають від гомофобії та ксенофобії в школах", - сказав Беннет .

Варто відзначити, що Беннет і його фракція в Кнесеті - "Єврейський дім" - займають чітку позицію проти леґалізації одностатевих шлюбів, що, на думку того ж Беннета, ніяк не заважає надання секс-меншинам всіх цивільних прав. Ця позиція неодноразово ставала приводом для звинувачень самого Беннета в гомофобії та акцій представників ЛҐБТ-спільноти на заходах "Єврейського дому".

Вчора екстреміст поранив шістьох учасників ґей-прайду в Єрусалимі.

Джерело: http://9tv.co.il

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти