257

Кінозірки назвали «Тутсі» найкращим фільмом всіх часів


За результатами опитування, проведеного журналом Time Out New York серед кінозірок, найкращим фільмом всіх часів визнана комедія Сідні Поллака «Тутсі».

Кінозірки назвали «Тутсі» найкращим фільмом всіх часів

Серед 73 опитаних актрис і акторів є імена Жульєтт Бінош, Кілліана Мерфі, Брі Ларсон і Енді Серкіса. Фільм з Дастіном Гоффманом, який за сюжетом перевтілюється в жінку заради ролі в телесеріалі, обійшов такі шедеври кінематографу як «Таксист» Мартіна Скорсезе (десята позиція) і обидві частини «Хрещеного батька» Френсіса Форда Копполи (втішні друге і шосте місця).

У топ-десять найкращих картин увійшов також незалежний шедевр Джона Кассаветіса «Жінка під впливом», який посів третє місце, і фільм про пригоди порноактора «Ночі в стилі бугі» режисера Пола Томаса Андерсона. На вершину списку потрапили всього два фільми, вироблені не в США - це британська балетна драма «Червоні черевички» і італійська картина «Новий кінотеатр "Парадізо"».

Кожен актор або актриса повинні були представити свій список з десяти позицій, на основі якого видання Time Out сформувало перелік 100 кращих фільмів. На загальному тлі виділяється список Жульєтт Бінош, яка поставила на четверту позицію «всі фільми Орсона Веллса», і вибір актриси Санаі Летен, яка назвала найкращим фільмом мелодраму «Любов і баскетбол», в якій вона зіграла одну з головних ролей.

Нагадаємо, що нещодавно BBC Culture оголосила результати міжнародного опитування кінокритиків, де найкращим фільмом було визнано «Громадянин Кейн» Орсона Веллса.

Нижче наведено список 10 найкращих фільмів, на думку акторів:
1. «Тутсі», режисер Сідні Поллак, 1982 (США)
2. «Хрещений батько», режисер Френсіс Форд Коппола, 1972 (США)
3. «Жінка під впливом», режисер Джон Кассаветіс, 1974 (США)
4. «Новий кінотеатр "Парадізо"», режисер Джузеппе Торнаторе, 1988 (Італія)
5. «Убити пересмішника», режисер Роберт Малліган, 1962 (США)
6. «Хрещений батько 2», режисер Френсіс Форд Коппола, 1974 (США)
7. «Енні Голл», режисер Вуді Аллен, 1977 (США)
8. «Ночі в стилі бугі», режисер Пол Томас Андерсон, 1997 (США)
9. «Червоні черевички», режисери Майкл Павелл і Емеріх Прессбургер, 1948 (Великобританія)
10. «Таксист», режисер Мартін Скорсезе, 1976 (США) 

Джерело: www.arthouse.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти