322

У фільму про першого трансґендера, який змінив стать, з'явились офіційні постери


Автори фільму "The Danish Girl" представили офіційні постери фільму.

У фільму про першого трансґендера, який змінив стать, з'явились офіційні постери

Британський актор Едді Редмейн, який цього року був удостоєний премії "Оскар" за роль у фільмі "The Theory of Everything", у новому фільмі "The Danish Girl" зіграв трансґендерну жінку Лілі Ельбі, яка була першою в історії, хто пройшов хірургічну операцію зі зміни статі. 

Режисером фільму "The Danish Girl" виступив Том Гупер, який був удостоєний "Оскара" за іншу біографічну драму "The King’s Speech".

"The Danish Girl" - це байопік, в основі якого лежить реальна історія Лілі Ельбі (1882-1931), яка була першопочатково художником-пейзажистом, який зрозумів, що потребує корекції статі. 

Лілі Ельбі до трансґендерного переходу була одружена на ілюстраторці і художниці Ґерді Ґоттліб, проте після зміни статі їх шлюб був анульований. 

Фільм "The Danish Girl" вийде на великі екрани 1 січня 2016 року, в розпал сезону кінематографічних нагород. Подейкують, що у цього фільму Тома Гупера є всі шанси отримати декілька "Оскарів".

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти