245

На стіні пам'яті Цоя у Москві з'явилося зображення російського ґей-активіста


На стіні Віктора Цоя з'явилося зображення ЛҐБТ-активіста Кирила Калугіна, який у 2013 і 2014 році проводив одиночні пікети на Палацовій площі Санкт-Петербурга у День ПДВ (повітряно-десантних військ).

На стіні пам'яті Цоя у Москві з'явилося зображення російського ґей-активіста

«Суть акції проста - активісти просто взяли і наклеїли на стіну портрет Калугіна. Спочатку вони хотіли його намалювати прямо на фасаді будівлі, але щось пішло не так, і було вирішено зробити наклейку», - написав блогер Кірєєв.

У листопаді минулого року Кирило Калугін покинув РФ і попросив політичний притулок у Німеччині.

Тим часом напередодні у Петербурзі поліція затримала ЛҐБТ-активістів, які планували пікет на День ПДВ.

Про це радіостанції «Говорить Москва» повідомив активіст руху «Рівноправність» Юрій Гавриков, якого затримали за порушення громадського порядку. Гавриков збирався вийти на Палацову площу з одиночним пікетом.

За його словами, ще кілька активістів були затримані на площі при спробі розгорнути веселкові прапори.

Мерія Санкт-Петербурга відмовила ЛҐБТ-активістам проводити акцію в День ПДВ. Представники секс-меншин підкреслюють, що проводять поодинокі акції для залучення уваги ЗМІ та громадськості до проблеми дискримінації ЛҐБТ-спільноти в Росії. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти