353

У Запоріжжі на білбордах ґеї і лесбійки зізнаються одне одному в коханні


«Кохання переможе ненависть» — саме під таким гаслом у Запоріжжі стартувала нова соціальна реклама. Мінімалістичне наповнення чотирьох сцен, зображених на білбордах центральних вулиць міста, покликане зосередити запоріжців та гостей міста на головному — любові та злагоді у суспільстві.

У Запоріжжі на білбордах ґеї і лесбійки зізнаються одне одному в коханні

Про це повідомляє сайт запорізького благодійного фонду "Ґендер Зед".

Герої та героїні цієї некомерційної рекламної кампанії закликають мешканців міста до злагоди та примирення любов’ю.

Мета цієї рекламної кампанії — показати запоріжцям, що любов — це синонім до слова «об’єднувати», а не «розділяти». Розповісти городянам та гостям міста, що для любові не важливі ані стать, ані ґендерна ідентичність. Герої та героїні соціальної реклами — звичайні українці, які виражають свою любов одне до одного: він — до нього, а вона — до неї. «Я тебе дуже кохаю» та «Я тебе також кохаю» — це слова, якими вони передають свої почуття. Разом вони закликають суспільство побороти насилля по відношенню до ЛҐБТ-людей, бути ввічливими та толерантними до оточуючих, а значить — досягнути миру та злагоди у суспільстві.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти