360

Онук знаменитого актора Омара Шарифа розповів як дідусь ставився до його гомосексуальності


Онук знаменитого єгипетського актора Омара Шарифа - Омар Шариф-молодший сказав, що у актора, який нещодавно помер, ніколи не було упереджень до сексуальної орієнтації його близького родича.

Онук знаменитого актора Омара Шарифа розповів як дідусь ставився до його гомосексуальності

Омар Шариф-молодший, який нещодавно публічно оголосив про свою сексуальну орієнтацію розповів, що ніколи не говорив з дідусем про це, проте дід знав, що онука - гей і це ніяким чином не відобразилось на їх стосунках. 

Про це Омар Шариф-молодший розповів виданню "Deutsche Welle Arabic".

83-річний Омар Шариф, номінант на премію "Оскар" за роль у фільмі "Лоуренс Аравійський", помер 10 липня 2015 року. 

Внук знаменитого актора розповів також, що дідусь завжди хотів, аби його нащадок був щасливим. Саме тому не може йти мови про те, що він якимось чином ганьбить честь діда. 

Розповідаючи про свою співпрацю з організацією GLAAD, Омар Шариф-молодший сказав, що він надіється, що його історія відкритості покаже людям, які проживають у гомофобному Єгипті, що він в першу чергу людина. 

Він сказав: "Я син, я брат, я співробітник, я друг. Я не факт, або фігура, або статистика. Я не моральна або етична суперечка".

"Якби я міг дати один урок - це бути достатньо відкритим, щоб бути тим, хто ви є. Не звертайте увагу на розмови, які відбуваються навколо вас. Зверніть увагу на розмову, яка відбувається у вашому серці і у вашій голові, бо це єдине, що ви можете контролювати," - продовжив він.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти